Kurzemes Radio ēterā tiešraide no Rally Talsi

19. maijā visas dienas garumā Kurzemes Radio ēterā reportāžas no Rally Talsi ātrumposmiem kopā ar Andri Grīnvaldu. Rallija radio darbu sāk plkst. 8:30.

 Kā jau ierasts, arī šogad Kurzemes Radio klausītāji un rallija fani, tiešraidē Kurzemes Radio ēterā varēs sekot līdzi notikumiem no Rally Talsi. Nemainīgi, radio studijas vadītājs būs Andris Grīnvalds, kurš kopā ar korispondentiem no ātrumposmiem, servisa parka un citām rallija norises vietām, klausītājiem sniegs aktuālāko informāciju.

Rallija radio darbu sāks plkst. 8:30 ar informāciju par Rally Talsi programmu un 10 ātrumposmiem, kas norisināsies Talsu novadā, tajā skaitā viens no ātrumposmiem paredzēts pilsētā. Šogad rallija dalībniekiem pievienosies arī vēsturisko sporta auto ekipāžas, kā arī Latvijas rallijsprinta čempiona dalībnieki un YoungtimerRally regularitātes sacensību auto.

19. maijā Kurzemes Radio ēterā jaunāko informāciju no Rally Talsi vari klausīties www.kurzemesradio.lv vai apraidē Kurzemes Radio raidītāju tīklā: Kuldīgā, Talsos FM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6.

Tavs rallija radio Kurzemes Radio!

 

Kurzemes Radio ēterā Liepājas muzeja nakts

19. maijā plkst. 20.30 Kurzemes Radio ēterā tiešraide no Liepājas muzeja nakts aktivitātēm kopā ar Ievu Dzeni un Daci Blathenu.

Muzeju nakts liepājniekiem un pilsētas viesiem ir iesakņojusies kā tradīcija, kura šogad norisināsies jau divpadsmito gadu. Pasākuma laikā iespējams apmeklēt koncertus, piedalīties dažādās aktivitātēs Liepājas muzeja dārzā un ēkā, kā arī citās norises vietās.

Lai pasākuma apmeklētāji būtu informēti par Liepājas muzeja nakts aktivitātēm, no plkst. 20.30 Kurzemes Radio ēterā būs tiešraide kopā ar Ievu Dzeni un Daci Blathenu, kuras sniegs aktuālāko informāciju par pasākuma norisi.

19. maijā Kurzemes Radio ēterā jaunāko informāciju no Liepājas muzeja nakts var klausīties www.kurzemesradio.lv vai apraidē Kurzemes Radio raidītāju tīklā: Talsos, Kuldīgā FM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6.

Oficiālais Liepājas muzeja nakts radio – Kurzemes Radio!

 
+371 63341417
+371 20824444