Kurzemes Radio ēterā Kuldīgas Velofestivāls

26. maijā Kurzemes Radio ēterā visas dienas garumā Kuldīgas Velofestivāls. Intervijas un galveno notikumu apskats no Kuldīgas pilsētas estrādes parka un velomaršrutu pieturām.

Sākot no plkst. 9:35 studijā rosīsies Edgars Čeporjus un Ieva Dzene. Kuldīgas Velofestivāla radio laikā informācija par pasākuma norisi, intervijas ar pasākuma pārstāvjiem un dalībniekiem. Informatīvo daļu papildinās labākā velo mūzika, ko varēs dzirdēt visās velomašrutu pieturvietās.

Pasākuma ietvaros viena no dienas brauciena pieturvietām būs īpašā “Kurzemes Radio” pietura, kurā varēs atveldzēties un uzņemt spēkus kopā ar Kurzemes Radio ētera personību Andri Grīnvaldu. Pieturvieta atradīsies netālu no sakaru torņiem Kurmāles pagasta Upīškalnā.

Velofestivāla apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs un konkursos kopā ar pasākuma vadītāju Māri Grigali, kā arī apmeklēt radošo atpūtas darbnīcu bērniem “RIPO”. Plkst. 15.30 koncerts kopā ar grupu “Transleiteris”.

26. maijā Kurzemes Radio ēterā jaunāko informāciju no Kuldīgas Velofestivāla var klausīties www.kurzemesradio.lv vai apraidē Kurzemes Radio raidītāju tīklā: Talsos, Kuldīgā FM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6.

Radio ar īstu velo prieku – Kurzemes Radio!

 
+371 63341417
+371 20824444