Ziemassvētkus gaidot, Kurzemes Radio ēterā īpaša programma

Ziemassvētku laiku sagaidot, Kurzemes Radio no 9. līdz 26. decembrim piedāvās īpašu svētku programmu. Pārtopot par īstu Rūķzemes Radio, būs gan sarunas ar Ziemupes Ziemassvētku vecīti un Rūķupes rūķiem, gan īpašie Vecīša dienas padomi, iesaistīšanās akcijā „Piepildi lielo dāvanu maisu”, dāvanas atjautīgākajiem radio klausītājiem un, protams, īpaša svētku muzikālā programma.

9. decembrī plkst. 14:00, līdz ar Rūķupes Ziemassvētku ciemata atklāšanu Ziemupes jūrmalā Pāvilostas novadā, Kurzemes Radio oficiāli atklās Ziemassvētku gaidīšanas laiku arī radio ēterā. Līdz pat mēneša beigām sekosim līdzi notikumiem Rūķupē un informēsim par akciju „Piepildi lielo dāvanu maisu”, iepriecinot tos, kuriem neklājas tik viegli un ir nepieciešams mazs uzmundrinājums. Bet pēc svētkiem ziņosim par akcijā paveikto un janvārī, kopā ar rūķiem, dosimies iepriecināt dāvanu saņēmējus, līdzdarbojoties arī akcijas noslēguma posmā.

Ik rītu, raidījumā „Diena top!” uzzināsim kādu īpašo Ziemassvētku vecīša padomu, padarot svētku gaidīšanas laiku vēl interesantāku, un kādā īpašā brīdī arī tiksimies ar pašu galveno svētku personu un viņa palīgiem. Neizpaliks arī sveicieni klausītājiem, reportāžas no svarīgākajiem notikumiem un dažādi pārsteigumi.

Par svētku noskaņu gādās arī īpaši pielāgotā svētku mūzikālā programma, ļaujot ikvienam sajust īpašo svētku burvību gan ikdienā, gan svētku dienās. Dāvanas un pārsteigumi būs sarūpēti arī Kurzemes Radio klausītājiem. Uzticīgākajiem, atjautīgākajiem un drosmīgākajiem nedēļas garumā dodot iespēju tikt pie dāvanu komplektiem 100 eiro vērtībā katru dienu. Konkursa izspēle notiks raidījuma „Dzenies uz mājām” laikā no 10. – 14. decembrim ap plkts. 16:30.

Sekot līdzi svētku notikumiem un pārsteigumiem iespējams arī Kurzemes Radio profilos sociālajos tīklos – Facebook.com, Twitter.com, Instagram un Draugiem.lv.

Kurzemes Radio īpašo svētku programmu no 9. līdz 26. decembrim klausies www.kurzemesradio.lv vai apraidē Kurzemes Radio raidītāju tīklā: Talsos, Kuldīgā FM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6.

Lai skaists svēktu gaidīšanas laiks kopā ar Kurzemes Radio!

 

Kurzemes Radio ēterā īpaša svētku programma “Simtgade Tavā pilsētā”

Sagaidot Latvijas simtgadi, 18. novembrī no plkst. 15:00 līdz 20:00 Kurzemes Radio ēterā īpaša valsts svētku programma “Simtgade Tavā pilsētā”. Tiešraide ar reportāžām un intervijām no svētku norises vietām Kurzemē un Zemgalē, fakti no Latvijas Republikas tapšanas vēstures un, protams,  patriotiska mūzika. Studijā Dace Blathena un Emīls Kazakovs.

Svētku programma ēterā no plkst. 15:00 ar reportāžām no svētku svinību vietām Jelgavā, Ventspilī, Kolkā, Saldū, Talsos, Tukumā, Liepājā un Kuldīgā. Izbraukumos dosies žurnālistes Signe Krebse un Dace Blūma, kā arī ētera personības Ieva Dzene un Edgars Čeporjus, uzrunājot svētku apmeklētājus un aicinot dalīties ar savām sajūtām. Klausītājiem būs iespēja uzzināt, kā simtgade tiek sagaidīta dažādās pilsētās.

Par svētku noskaņu Kurzemes Radio ēterā gādās Dace Blathena un Emīls Kazakovs, piedāvājot interesantus faktus no mūsu valsts tapšanas vēstures un notikumiem 100 gadu garumā, interviju ar Amerikas latvieti Sandiju Bajotu par kādu īpašu Latvijai veltītu akciju Amerikā. Programmas saturisko daļu papildinās tautā iemīļotas, patriotiskas dziesmas.

Klausītāji aicināti dalīties ar saviem svētku mirkļiem un sajūtām, ievietojot foto sociālajos tīklos ar mirkļbirku Kurzemes Radio – #KurzemesRadio, lai kopīgi radītu svētkus sev un viens otram.

18. novembra svētku programmu “Simtgade Tavā pilsētā” var klausīties www.kurzemesradio.lv vai apraidē Kurzemes Radio raidītāju tīklā: Kuldīgā, Talsos FM 106,4;Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6.

Radīsim svētkus kopā!

 

Kurzemes Radio – klausītākā radio stacija Kurzemē

Latvijā lielākā reģionālā komercradio stacija Kurzemes Radio pēc Kantar TNS jaunākā radio auditorijas pētījuma Pavasaris – Vasara 2018 ieņem līderpozīciju starp Kurzemē skanošajām radio stacijām. Vidēji gandrīz katrs otrais kurzemnieks klausās Kurzemes Radio.

Pavisam nesen tika saņemts jaunākais Kantar TNS radio auditorijas pētījums Pavasaris – Vasara 2018, kurā, vērtējot Kurzemes iedzīvotājus vecumā no 16 – 74 gadiem, Kurzemes Radio ir klausītākā radio stacija, nedēļā sasniedzot 89 tūkstošus lielu auditoriju. Salīdzinot ar iepriekšējo pētījumu Ziema – Pavasaris 2018, klausītāju skaits nedēļā Kurzemē ir pieaudzis par 11 tūkstošiem.

Lai gan Kurzemes Radio ir reģionāla radio stacija, klausītāji to novērtē visā Latvijā. To pierāda pozitīva dinamika, kas novērojama, vērtējot abu pēdējo pētījumu izlasi Latvijas iedzīvotāji vecumā no 16 – 74 gadiem. Radio auditorijas pētījumā Ziema – Pavasaris 2018 Kurzemes Radio klausītāju skaits nedēļā attiecīgajā izlasē ir 137 tūkstoši, taču jaunajā pētījumā Pavasaris – Vasara 2018 sasniedz jau 145 tūkstošus, veidojot pieaugumu par 8 tūkstošiem klausītāju.

Kantar TNS mediju pētījumu klientu vadītāja Solvita Kronberga komentējot Kantar TNS mājas lapā jauno pētījumu datus, norāda: “Salīdzinot radio klausīšanos dažādos novados, var novērot, ka pētījuma pavasara un vasaras periodā nedēļas laikā radio visvairāk klausījās Kurzemē – 91,3%, bet vismazāk radio klausījušies Rīgā – 84,5%. Ja Rīgā un Pierīgā klausītāji visvairāk izvēlas nacionālās apraides radio stacijas, tad reģionos, īpaši Kurzemē, lielāka ietekme ir arī vietējām radio stacijām.”

AS Kurzemes Radio valdes loceklis Edgars Čeporjus par Kurzemes Radio līderpozīcijām Kurzemē: “Ir liels gandarījums konstatēt, ka kurzemnieki un ne tikai, ļoti pozitīvi novērtē darbu, kas paveikts pēdējā gada laikā. Tēla vizuālās pārmaiņas, jaunu raidījumu ieviešana, muzikālā satura pilnveidošana un komunikācijas ar klausītājiem attīstīšana – tie ir tikai redzamākie mūsu komandas darbi. Ļoti liels prieks par komandas darbu un pateicamies klausītājiem par novērtējumu.”

Mīļākie raidījumi, jaunākās ziņas, labākā mūzika – www.kurzemesradio.lv vai apraidē Kurzemes Radio raidītāju tīklā: Talsos, Kuldīgā FM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6

Kurzemes Radio ēterā tiešraide no Rally Liepāja

13. un 14. oktobrī visas dienas garumā Kurzemes Radio ēterā reportāžas no Rally Liepāja ātrumposmiem kopā ar Andri Grīnvaldu. Rallija radio darbu sāk plkst. 9:00.

Tradīcijas turpinot, arī šogad Kurzemes Radio klausītāji un rallija fani jaunāko informāciju par Rally Liepāja norisi, varēs uzzināt klausoties Kurzemes Radio. Abas rallija dienas studijas vadītājs būs Andris Grīnvalds, kurš kopā ar korispondentiem no ātrumposmiem, servisa parka un citām rallija norises vietām, klausītājiem sniegs aktuālāko informāciju.

Rallija radio darbu sāks plkst. 9:00 ar informāciju par Rally Liepāja programmu un ieskatu dienas kārtībā.  Šogad paredzēti 12 ātrumposmi, kas norisināsies pa Latvijas rietumu novadu lauku un mežu ceļiem, bet servisa parks tiks izvietots Liepājā. Kopējā rallija distance plānota nedaudz vairāk kā 200 km garumā.

Rallija laikā  uzzināsim ne tikai Eiropas čempionu, bet arī FIA ERČ Junioru čempionāta un Latvijas rallija čempionāta ātrākās ekipāžas. Kā min Rally Liepāja organizatori, tad rallijs nebūs vienīgā motoru sporta disciplīna, jo par medaļām cīnies arī ūdenslaivu piloti un vēsturisko automašīnu regularitātes rallija dalībnieki.

13. un 14. oktobrī Kurzemes Radio ēterā jaunāko informāciju no Rally Liepāja var klausīties www.kurzemesradio.lv vai apraidē Kurzemes Radio raidītāju tīklā: Kuldīgā, Talsos FM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6.

Tavs rallija radio Kurzemes Radio!
+371 63341417
+371 20824444