Audio arhīvs

Klausies raidījumu ierakstus atlasot pēc datuma vai tā nosaukuma.

Radioskatuve 31.05.2024.

Raidījumā “Radioskatuve” viesojās Zentenes muižas kompleksa īpašnieks Jānis Dubinskis. Runājām par spēju pieņemt lielus lēmumus, atdot dzīvi un vitalitāti nepelnīti aizmirstām vietām, darīt to sadarbībā ar līdzcilvēkiem, piešķirot jaunu elpu aizmigušiem, vēsturiskiem objektiem.

Ar Jāni sarunājās Dace Blathena.


Jaunā logā Kopēt saiti

Saite nokopēta

Radioskatuve 24.05.2024.

Raidījumā “Radioskatuve” viesosjās pati raidījuma vadītāja Dace Blathena. Runājām par autorraidījuma “Radioskatuve” pirmsākumiem, piedzīvojumiem, kurioziem un to kā no “Skatuves putekļu stāstiem” tapa šis raidījums.
Ar Daci Blathenu sarunājās Dace Blūma.


Jaunā logā Kopēt saiti

Saite nokopēta

Radioskatuve 17.05.2024.

Šovakar, sagaidot Muzeju nakti, raidījumā “Radioskatuve” viesojāss ilggadēja Kuldīgas novada Muzeja krājuma glabātāja Ingrīda Pole. Runājām par senatnes elpu šodienā, par tās nozīmi mūsu ikdienas dzīvē.
Ar Ingrīdu sarunājās Dace Blathena.


Jaunā logā Kopēt saiti

Saite nokopēta

Radioskatuve 10.05.2024.

Raidījumā “Radioskatuve” viesojās dziedātāja Emilija Bērziņa. Runājām par jauna cilvēka drosmi un iespējām ienākt mūzikas pasaulē, kā attīstīt savas prasmes pašmācības ceļā un uzdrīkstēties nenobīties.

Ar Emiliju sarunājās Dace Blathena.


Jaunā logā Kopēt saiti

Saite nokopēta

Radioskatuve 03.05.2024.

Šovakar raidījumā viesojās Osokina Brīvības festivāla dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs Andrejs Osokins. Runājām par festivāla norisi un nozīmi, par valstiski atbildīgu domāšanu, skatuves mākslinieka misiju sabiedrības savstarpējās sapratnes veidošanā.

Ar Andreju sarunājās Dace Blathena.


Jaunā logā Kopēt saiti

Saite nokopēta

Radioskatuve 26.04.2024.

Raidījumā “Radioskatuve” viesojās režisore un aktrise Endīne Bērziņa.

Runājām par teātri, režisora un aktiera profesijas savienošanu, jaunās paaudzes režisoru redzējumu, par skrējienu pēc laimes un apstāšanos, lai ieraudzītu skaisto sev līdzās.


Jaunā logā Kopēt saiti

Saite nokopēta

Radioskatuve 19.04.2024.

Raidījumā “Radioskatuve” viesojās ilggadēja Latvijas Televīzijas diktore, žurnāliste, grāmatu autore, vairāku sasaukumu Saeimas deputāte Anta Rugāte.

Runājām par laika iemūžināšanu grāmatās, TV un radio diktores valodas skaidrību un tās milzu pienesumu klausītājam tiešā un pārnestā nozīmē. Par valodas, runas, tiešuma un patiesības nozīmi mūsos.


Jaunā logā Kopēt saiti

Saite nokopēta

Radioskatuve 12.04.2024.

Raidījumā “Radioskatuve” viesojās mūziķis, radio un TV raidījumu vadītājs Ingus Ulmanis.

Runājām par jubileju svinēšanu, līdzsvaru radošā cilvēkā starp skatuves dzīvi un praktiskām nodarbēm, kā uzturēt sevī dzīvesprieku un dalīties tajā ar citiem.


Jaunā logā Kopēt saiti

Saite nokopēta

Radioskatuve 05.04.2024.

Raidījumā “Radioskatuve” viesojās aktrise un tērpu māksliniece Madara Botmane.

Runājām par aktrises, mammas un kostīmu mākslinieces būšanām, vides filmu studijas jauno projektu “Mēs darām tā”, un par nenogurstošu un iedvesmojošu darbošanos vidē, kuru mīli.
Ar Madaru sarunājās Dace Blathena.


Jaunā logā Kopēt saiti

Saite nokopēta

Radioskatuve 22.03.2024.

Raidījumā “Radioskatuve” viesojās biologs un dabas pētnieks, videooperators, sižetu autors uzņēmumā “Vides Fakti”- Ilmārs Tīrmanis.

Runājām par cilvēkiem, dabu, pavasari un vērtībām visapkārt, kuras visbiežāk ikdienas kņadā un steigā ne redzam, ne pamanām.

Ar Ilmāru sarunājās Dace Blathena.


Jaunā logā Kopēt saiti

Saite nokopēta
+371 20824444
+371 20824444