Nedēļa ceturtdienā

Aktuālo notikumu apskats katru ceturtdienu, plkst. 17:10 Kurzemes Radio ēterā!

Šodienas raidījuma temati:

  • Vai optimizācija nes līdzi arī kvalitāti? Lēmumi par skolu tīkla sakārtošanu pašvaldībām nenāk viegli. Izglītības iestāžu reorganizācija ir arī iemesls, kādēļ aizvien vairāk bērni pārtrauc mācības.
  • Top jaunā Valsts aizsardzības koncepcija- kādi nozīmīgi pavērsieni gaidāmi?  Vai virsnieki turpmāk apgūs spāņu un poļu valodas ? Un kā  padarīt Latviju par valsti, kuru jaunieši paši gribēs aizstāvēt- arī bez obligātā dienesta?
  • Ticamības moments atkal zudis- vai 220 miljonus eiro vērtā armijas rezervju iepirkuma nosacījumus spēs izpildīt visnepieredzējušākais pretendents?  Savukārt konkurences padome vēršas pret trim reģionālajiem pasažieru pārvadātājiem, paralēli uzrunājot ienākt nozarē lietuviešu un igauņu pārvadātājus.

Raidījuma viesi: Baiba Bļodniece – domnīcas “Nothern Europe Policy Centre” eksperte un Ināra Dundure – Latvijas pašvaldību savienības padomniece izglītības un kultūras jautājumos. 

Raidījuma ierakstus iespējams noklausīties arhīvā www.kurzemesradio.lv, kā arī platformās Spotify, Google, Apple.

“Nedēļa ceturtdienā” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Nedēļa ceturtdienā” saturu atbild Kurzemes Radio. #SIF_MAF2022
+371 63341417
+371 20824444